Dom Miłosierdzia Gdynia

List do Galatów 5,13-14
Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności jako zachęty do hołdowania ciału, wręcz przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie!  Bo całe Prawo wypełnia się w tym jednym nakazie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.

DomMiłosierdzia  konakt mailowy; 5kluczygdynia@gmail.com

 

Naszym opiekunem duchowym Domu Miłosierdzia w Gdyni jest – o.Janusz Warzocha SJ,
a odpowiedzialną osobą świecką -Mariola Kwiatkowska.

Dom Miłosierdzia rozpoczął działalność w 2010 roku, zaraz po sesji z Nealem Lozano w Łodzi. Po krótkiej przerwie w 2011, D.M. wznowił swoją działalność i od marca 2012 funkcjonuje do chwili obecnej. Z naszej posługi korzysta wiele osób. Mamy świadectwa, które mówią o mocy z jaką działa Bóg przez łaskę tej modlitwy.
Do posługujących z Uwielbienia w DM w Gdyni, od 03.2016 dołączyli członkowie wspólnot z Efraima, Emaus, Grupy Uwielbienia Miłosierdzia Bożego.

Patronem naszego DM wybraliśmy św. Michała Archanioła
Powierzamy Jego ochronie nas i każdą modlitwę.

Na modlitwę pięciu kluczy w DM umawiamy się po uzgodnieniu konkretnego terminu modlitwy i wypełnieniu ankiety mającej na celu lepiej nam się zorganizować i przygotować do modlitwy.

Ze względu na dużą ilość zgłaszających się do naszego  Domu Miłosierdzia w Gdyni, oczekiwanie na modlitwę uwolnienia wg 5 kluczy wynosi od 1 do 3 miesięcy, zatem prosimy o cierpliwość.

https://web.facebook.com/5kluczy/

Film o modlitwie wg 5 kluczy

Modlitwę uwolnienia według modelu 5 kluczy prowadzimy w następujących miejscach w Polsce:

https://web.facebook.com/5kluczy/

Dom Miłosierdzia Gdynia