Wspólnota

 

Modlitewno - Charyzmatyczna

 

                           UWIELBIENIE

Od samego początku /2008/ Uwielbienie uznało za swoją misję modlitwę uwielbienia i dziękczynienia - przede wszystkim na naszych środowych spotkaniach modlitewnych. Znalazło to swój wyraz również w zaangażowaniu się Wspólnoty, w organizowaniu, prowadzeniu w każdą pierwszą środę miesiąca po Mszy św. modlitwy o uzdrowienie!

Bardzo szybko okazało się, że jesteśmy zaproszeni również, aby posługiwać modlitwą wstawienniczą za innych, modlitwą o uwolnienie wg metody 5 kluczy. Do naszej wspólnoty zaczęły napływać z różnych stron intencje i prośby o modlitwę, przychodzące intencje omadlamy przez 1 miesiąc.

HISTORIA

Uwielbiamy, dziękujemy, prosimy,  pogłębiamy duchowość, umacniamy wiarę i ubogacamy się wzajemnym świadectwem doświadczenia Boga

 

KONTAKT
sekretariatuwielbienie@gmail.com
5kluczygdynia@gmail.com

Parafia oo.Jezuitów
Gdynia ul.Tatrzańska 35

Duszpasterz Uwielbienia - o.Janusz Warzocha SJ
byli:
-o. Grzegorz Roguski SJ
-o. Damian Żak SJ
-o.Piotr Szymański SJ
-o.Sławek Patalan SJ

Lider  -Teresa Szyszko 

byli:

-Mariola Kwiatkowska

-Magda Funk

-Olek Szymański

 

O nas

Na bazie wspólnoty powstał Dom Miłosierdzia /2010/, po sesji z Nealem Lozano w Łodzi. Po krókiej w 2011 r przerwie D.M. wznowił swoją działalność od 03.2012 r i funkcjonuje do chwili obecnej. Z naszej posługi korzysta wiele osób,świadectwa mówią o mocy z jaką działa Bóg w życiu, przez łaskę modlitwy.

Uwielbienie spotyka się w każdą środę

o godz. 19.00 - sala w Koronie Kościoła

św. Stanisława Kostki, Gdynia ul. Tatrzańska 35.

Bracia i siostry w wierze spostykają się

na wspólnej Mszy św. Adoracji i spotkaniach modlitewnych.