Modlitwa wg pięciu kluczy trwa ok. od 1,5 do 3 godz. i wymaga dokładnego przygotowania ze strony proszącego o modlitwę przez lekturę książki Neala Lozano  "Modlitwa uwolnienia cz. 1"

Czytanie tej książki powinno trwać około miesiąca. Należy lekturę potraktować jako osobiste rekolekcje. W czasie tego miesiąca spisujemy sobie najważniejsze rzeczy z naszego życia dotyczące przebaczenia i wyrzeczenia się. Te notatki będą nam potrzebne podczas modlitwy, a zatem zabieramy je na modlitwę.

Gdy zbliżamy się do końca książki, warto napisać do Domu Miłosierdzia -kontakt  i umówić się na  termin modlitwy. 

Chętni w oczekiwaniu na modlitwę mogą czytać  książkę "Modlitwa uwolnienia cz. 2". Jest to z pewnością duża pomoc we właściwym przeżyciu modlitwy, ale druga część książki nie jest już niezbędna.

Po modlitwie, kiedy już doświadczamy wolności, warto trwać w tych treściach jeszcze przez jakiś czas. Pomocą będzie tutaj książka "Modlitwa uwolnienia cz. 3". Jest ona modlitewnym zatrzymaniem się nad owocami modlitwy. W tej książce mamy piętnaście propozycji biblijnej medytacji nad modlitwą uwolnienia. Po trzy rozważania na każdy z kluczy. Jeśli podejmiemy jedno rozważanie tygodniowo, to przez cztery kolejne miesiące będziemy pogłębiać owoce modlitwy. Bardzo zachęcam do skorzystania z tej propozycji.

 

Dziękczynienie i oddawanie Chawały Panu Bogu to też jest świadectwo z modlitwy, polega na podzieleniu się doświadczeniem łaski na modlitwie i po niej.

Zachęcam do napisania maila  adres;  5kluczygdynia@gmail.com 

 

Czy modlitwę o uwolnienie można powtarzać? Tak, ale już samemu, ewentualnie po jakimś dłuższym okresie (np. dwóch latach lub dłużej) w naszym życiu pojawiają się kolejne rzeczy do uwolnienia. Wówczas jest możliwość przejścia tej modlitwy powtórnie. 

gallery/dsc00241
gallery/twarz_jezusa_elia
gallery/163ea737bc8b21119c82269aef6214df
gallery/0229
gallery/polska2

Modlitwę uwolnienia według modelu 5 kluczy prowadzimy w następujących miejscach w Polsce:
Łódź
Warszawa - Mokotów
Warszawa - Białołęka
Józefów
Kielce
Kraków
Gdynia
Toruń
Kartuzy
Katowice
Kazimierz Biskupi
Leszno
Tomaszów Mazowiecki
Rzeszów
USA, Nowy Jork

DomMiłosierdzia

Przygotowanie do modlitwy wg 5 kluczy