Przygotowanie do modlitwy wg 5 kluczy

DomMiłosierdzia

Modlitwa wg pięciu kluczy trwa ok. od 1,5 do 3 godz. i wymaga dokładnego przygotowania ze strony proszącego o modlitwę przez lekturę książki Neala Lozano „Modlitwa uwolnienia cz. 1”

Czytanie tej książki powinno trwać około miesiąca. Należy lekturę potraktować jako osobiste rekolekcje. W czasie tego miesiąca spisujemy sobie najważniejsze rzeczy z naszego życia dotyczące przebaczenia i wyrzeczenia się. Te notatki będą nam potrzebne podczas modlitwy, a zatem zabieramy je na modlitwę.

Gdy zbliżamy się do końca książki, warto napisać do Domu Miłosierdzia -kontakt i umówić się na termin modlitwy.

Chętni w oczekiwaniu na modlitwę mogą czytać książkę „Modlitwa uwolnienia cz. 2”. Jest to z pewnością duża pomoc we właściwym przeżyciu modlitwy, ale druga część książki nie jest już niezbędna.

Po modlitwie, kiedy już doświadczamy wolności, warto trwać w tych treściach jeszcze przez jakiś czas. Pomocą będzie tutaj książka „Modlitwa uwolnienia cz. 3”. Jest ona modlitewnym zatrzymaniem się nad owocami modlitwy. W tej książce mamy piętnaście propozycji biblijnej medytacji nad modlitwą uwolnienia. Po trzy rozważania na każdy z kluczy. Jeśli podejmiemy jedno rozważanie tygodniowo, to przez cztery kolejne miesiące będziemy pogłębiać owoce modlitwy. Bardzo zachęcam do skorzystania z tej propozycji.

Dziękczynienie i oddawanie Chwały Panu Bogu to też jest świadectwo z modlitwy, polega na podzieleniu się doświadczeniem łaski na modlitwie i po niej.

Zachęcam do napisania maila adres; 5kluczygdynia@gmail.com

Czy modlitwę o uwolnienie można powtarzać? Tak, ale już samemu, ewentualnie po jakimś dłuższym okresie (np. dwóch latach lub dłużej) w naszym życiu pojawiają się kolejne rzeczy do uwolnienia. Wówczas jest możliwość przejścia tej modlitwy powtórnie.

kontakt 5kluczygdynia@gmail.com

Obejrzyj film o modlitwie wg 5 kluczy

 

Modlitwę uwolnienia według modelu 5 kluczy prowadzimy w następujących miejscach w Polsce:

5 kluczy

https://web.facebook.com/5kluczy/