Historia

Od samego początku /2008/ Uwielbienie uznało za swoją misję modlitwę uwielbienia i dziękczynienia – przede wszystkim na naszych środowych spotkaniach modlitewnych. Znalazło to swój wyraz również w zaangażowaniu się Wspólnoty, w organizowaniu, prowadzeniu w każdą pierwszą środę miesiąca po Mszy św. modlitwy o uzdrowienie!

Uwielbiamy, dziękujemy, prosimy, pogłębiamy duchowość, umacniamy wiarę i ubogacamy się wzajemnym świadectwem doświadczenia Boga.

Bardzo szybko okazało się, że jesteśmy zaproszeni również, aby posługiwać modlitwą wstawienniczą za innych, modlitwą o uwolnienie wg metody 5 kluczy. Do naszej wspólnoty zaczęły napływać z różnych stron intencje i prośby o modlitwę, przychodzące intencje omadlamy przez 1 miesiąc.

Na bazie wspólnoty powstał Dom Miłosierdzia /2010/, po sesji z Nealem Lozano w Łodzi. Po krótkiej w 2011 r przerwie D.M. wznowił swoją działalność od 03.2012 r i funkcjonuje do chwili obecnej. Z naszej posługi korzysta wiele osób, świadectwa mówią o mocy z jaką działa Bóg w życiu, przez łaskę modlitwy.